Şimdi Kaydolun

Doldurulması zorunlu alan

Colorful Cup of Tea - MetaVue VS3200 Webinar

X-Rite ve ODAK ile “Colorful cup of tea”: Metavue – Temassız Renk Ölçümü

Ölçülecek rengin ne kadar karmaşık olduğu önemli değil, Metavue hassas bir şekilde ölçümü yapar; Ölçülen rengin içindeki birden çok rengi tanımlar ve resimlerini ileride incelenmek üzere saklar. İşlevselliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için X-Rite / Odak tarafından Türkçe olarak sunulacak webinar’a katılın.

Çok renkli veya küçük boyutlu örnekler, dokulu ve diğer görünüm efektleri konusunda endişelenmeyin!

MetaVue, kumaş gibi çok renkli öğelerdeki renkleri, geleneksel spektrofotometreler gibi renklerin ortalamasını almak yerine baskın renkleri belirleyerek izole eder. Metavue'nin 2 mm'den 12 mm'ye kadar değişen ölçüm gözü aparatları ile akıllı spot görüntü özelliği, genellikle halı, vinil veya kumaş gibi malzemelerin ölçümlerinde yanılgıya neden olan doku ve diğer görünüm efektlerinin etkisini dikkate alarak daha doğru ölçüm yapılmasını sağlar.

Öğrenilecekler:

  • Özel ve alışılmadık numunelerde renk nasıl ölçülür?: Temassız spektrofotometre ile sıvılar, tozlar, çok renkli, küçük boyutlu vb. Numunelerin ölçümü.
  • Çok renkli örneklerde renk nasıl ayrıştırılır?
  • Hangi yazılım uygulamaları MetaVue'yu destekler

Benzersiz, temassız renk ölçüm cihazı hakkında daha fazla bilgi edinmek için kaydolun, bize ve iş ortağımız ODAK'a katılın.

Şimdi Kaydolun

logos

Sunumu Yapan Kişi: Malgorzata Lososova
Sunucunun Ünvanı: R-G Sales and Application Specialist / Channel Partner Manager EMEA by X-Rite
Sunumu yapan firma: X-Rite / Pantone, Odak
Webinar Tarihi: 28 January 2021
Webinar saati: 14h30 TRT